середа, 21 квітня 2021 р.

У пошуках настрою

 Кіно завжди було способом втекти від реальності. Тож радимо добірку фільмів, які розрадять та сповнять позитивом.

Жодна форма мистецтва не дозволяє нам так добре відволіктися від суворої реальності, як кінематограф.

Дати собі раду у тривожні часи карантину та самоізоляції допоможуть фільми, які пройшли перевірку часом і безперечно довели свій терапевтичний ефект.

Обирайте, чого саме потребує ваша душа у цю мить.

«Амелі»

У 2001 році молода французька актриса Одрі Тоту зіграла головну роль у фільмі «Амелі» — і після цього світ буквально впав до її ніг. Хроніка життя однієї дивовижної парижанки, яку зняв режисер Жан-П’єр Жоне, зачаровує своєю поетичністю й чудовими кадрами Парижу. Ця комедія з операторською роботою багаторазового лауреата премії «Сезар» Брюно Дельбоннеля і тепер уже культовим саундтреком пропонує нам поглянути на нас самих ближче й надати більше уваги оточенню.

«Книга джунглів»

Не так багато, насправді, потрібно для щастя. Цей принцип ми знаємо з дитинства, але часом забуваємо про нього. Нагадуванням стане культовий мультфільм Disney «Книга Джунглів» — життєрадісна адаптація роману Редьярда Кіплінга, що вийшла в 1967 році. Вона поєднує в собі всі складники гарного мультфільму, який здатний зачаровувати дітей з покоління в покоління: зворушливі персонажі, прекрасна музика з глибоким змістом і високої майстерності анімація. «Книга Джунглів» — класика, яка завжди підносить настрій, тому переглянете мультфільм без вагань.

«Перемотка»

Комедія "Перемотка" (2008) Мішеля Гондрі про двох друзів (Джек Блек і Мос Деф), які випадково стирають усі записи на відеокасетах зі студії прокату. Щоб приховати свій промах, друзі знімають власні аматорські версії "Мисливців за привидами", "Коли ми були королями", "Космічної одіссеї 2001 року" та інших відомих фільмів.

Комедія "Перемотка" між іншим - ще й ностальгічна згадка про часи, коли подивитися фільм збиралися усім районом - задоволення, в якому багатьом на разі відмовлено.

«Мамма Міа»

Грецький райський острів Калокаїрі в сум’ятті: єдина дочка Донни Софі виходить заміж. У великий день дівчина мріє, щоб до вівтаря її відвів батько. Але є одна проблема. Вона має запросити відразу трьох чоловіків, які зустрічалися з її матір’ю за дев’ять місяців до її народження. У Mamma Mia є всі складники успішного мюзиклу: культові пісні ABBA, казкові пейзажі Греції й справді сильна жіноча історія.

«Їсти, молитися, кохати»

Картину знято за мотивами бестселера Елізабет Ґілберт «Їсти, молитися, кохати». Це один з тих фільмів, які змушують глядача радикально змінити своє життя — ну або хоча б помріяти про це. Щойно розлучена героїня, яку грає промениста Джулія Робертс, вирушає в подорож світом самотою: з Італії на Балі через Індію. Її мета — почати життя заново, і вона навіть не здогадується, що може відшукати любов наприкінці шляху. Прекрасний фільм, який надихає мріяти про свободу й ескапізм.

«Волл-і»

І насамкінець - науково-фантастичний мультфільм "Волл-і" (2008). Класика студїі Pixar оповідає про самотнього іржавого робота, що мешкає на спустошеній, забрудненій сміттям Землі.

Втім, зрештою, на своїх зоряних крейсерах на Землю повертаються люди, вони засіюють поля, які поступово починають колоситися. Вселяє надію.

Немає коментарів:

Дописати коментар