понеділок, 18 січня 2021 р.

Залежність як соціально значуща проблема

     

    Інтернет-залежність є одним із різновидів залежної поведінки, поряд із алкогольною, наркотичною залежністю, залежністю від азартної гри тощо. На відміну від алкогольної та наркотичної залежності, інтернет-залежність цілком міститься у психічній сфері (фізіологічної залежності не формується). Проте, не слід вважати, що ця форма залежності менш серйозна. Читати далі...

   Цікавою є стаття "Інтернет-залежність української молоді: сучасний стан проблеми", де представлена типологія інтернет-залежності та статистичні дані.

    Для більшої наглядності пропонуємо переглянути   7 мультфільмів для школярів про інтернет-залежність, зокрема:

  • Мультфільм «Історія двох пар»
  • Кожен прагне знайти свою «другу половинку» та мріє про романтичні стосунки, в яких є кохання, взаємоповага та спільні інтереси. Що відбувається, коли інтереси в парі різняться? Як смартфон може стати на заваді нормальному спілкуванню?У мультфільмі йдеться про енергійного хлопця, який закохався у вродливу дівчину. Однак, попри його спроби привернути увагу дівчини і здивувати її романтичними побаченнями, – все було марно. Усю свою увагу вона зосереджувала лише на ґаджеті.
  • Мультфільм "Залежність від соціальних мереж"

  • Здавалося б, смартфони, обладнані безліччю додатків, мають береже наш час, а насправді вони викликають залежність. Соціальні мережі мають об’єднувати людей, проте часто стають на заваді звичайному спілкуванню.

Немає коментарів:

Дописати коментар