середа, 18 листопада 2020 р.

Моє тіло - моя цінність

         

   Секстінгом люди називають особисте листування між адресатами, яке має інтимний характер (оголені фотографії та/або повідомлення із сексуальним підтекстом). 

    Сьогодні більшість дітей вільно залишають в Інтернеті інформацію про своє життя. Публікування фотографій, оновлення статусів, швидкий обмін повідомленнями та миттєве встановлення зв’язку з друзями – нове повсякдення для них. Проте подібна культура постійної доступності також створює середовище, у якому діти можуть приймати поспішні рішення, а пізніше шкодувати про них. 

    Коли люди фотографують себе в оголеному вигляді й надсилають такі зображення або пишуть відверті текстові повідомлення, це називається секстінгом. Єдиної статистики цього явища не існує, однак результати дослідження, проведеного у 2010 році організацією Pew Internet & American Life Project, свідчать, що секстінг став частиною повсякденного життя підлітків. Діти вдаються до секстінгу, щоб заявити про себе, привернути чиюсь увагу, продемонструвати інтерес до когось або довести своє ставлення.

  До Вашої уваги пропонується переглянути відео "Історія Юльки" й "Історія Матеуша" та поміркувати про драматизм подій, про які йдеться.За матеріалами методичного посібника "Формування навичок безпечної поведінки дітей"

Немає коментарів:

Дописати коментар