вівторок, 21 квітня 2020 р.

День 6. Кібербулінг – що це та як це зупинити?

image

Мільйони дітей стикаються з підвищеним ризиком шкоди, оскільки під час вимушеної самоізоляції у межах пандемії COVID-19 їхнє життя все більше переміщується в Інтернет. 


     Закриття школи та суворі карантинні заходи призвели до того, що більшість дітей зараз продовжують заняття та загалом більше спілкуються в Інтернеті. Оскільки діти проводять більше часу на віртуальних платформах, вони можуть стати вразливішими до сексуальної експлуатації та спроб втертися в їхню довіру через Інтернет, оскільки зловмисники прагнуть використовувати фактор пандемії COVID-19. Відсутність особистого контакту з друзями та партнерами може призвести до посилення таких ризиків, як надсилання сексуальних зображень. Через збільшення часу, який діти проводять онлайн, та послаблення контролю за цим діти можуть стикатися з потенційно шкідливим та насильницьким контентом, а також піддаватися більшому ризику кібербулінгу. 

     Пропонуємо ознайомитися з інформаією від Unicef щодо способів боротьби з онлайн-булінгом: "Кібербулінг – що це та як це зупинити?" та переглянути документальний анімаційний ролик "Кібербулінг. Як я перестала бути жертвою" створений у межах Всеукраїнської кампанії проти кібербулінгу Docudays UA (анімація заснована на реальній історії школярки Катерини Кусмарової, яка змогла захиститися від кібербулінгу).

Будьте здорові та в безпеці!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар